http://www.zespolfiesta.net to świetna kapela gwarantująca niesamowitą oprawę muzyczną przyjęć weselnych. Mój wybór zespołu na wesele okazał się idealny. Prawdę mówiąc nie wiem, jak by się skończyła najważniejsza w moim życiu impreza gdyby nie fakt, że skorzystałam z usług w pełni profesjonalnej kapeli!

 

Już msza ślubna okazała się obarczona poważnymi „usterkami”. Ksiądz pomylił nasze imiona, co spowodowało konsternację wśród zebranych gości. Na szczęście całą sytuację uratował wówczas zespół, który wynajęliśmy na wesele. Wokalistka pięknie wyśpiewała nasze imiona, dzięki czemu duchowny w porę się zorientował i przysięgę małżeńską składaliśmy już posługując się naszymi prawdziwymi imionami. Od początku chciałam, by nasz zespół na wesele towarzyszył nam również w kościele. Jak się okazało, był to świetny pomysł.

 

Po raz kolejny zespół wynajęty przez nas na wesele okazał się niezastąpiony, gdy po przekroczeniu progów weselnej sali okazało się, że jest ona udekorowana w stylu…rockowym! Nie przepadam za tym gatunkiem muzyki, jednak załoga obiektu najwyraźniej pomyliła się i przystosowała salę do przyjęcia, które odbyć się miało dopiero za tydzień. Tyle niepowodzeń w takim dniu! Myślałam, że popłaczę się z rozpaczy! W pierwszej chwili chciałam uciekać, gdzie pieprz rośnie, jednak niespodziewanie podeszła do mnie wokalistka. Uśmiechnęła się i zapytała, czy może zaśpiewać największe hitu zespołu Metallica. Żart ten spowodował, że się rozpromieniłam. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam na tak sympatyczny, a w dodatku profesjonalny zespół na wesele.

 

 

Leave a Reply